База відпочинку «Рось»

Якщо Ви втомилися від шуму та міського життя

База відпочинку “Рось” розташована на березі річки Дніпро, в 3 км від с. Хрещатик, Черкаського району, в 45 км. від міста Черкаси.

На базі Ви можете відпочити зі своєю родиною, з дітьми, друзями, колегами. Кожен з відпочиваючих може зайнятися своєю улюбленою справою – рибалкою, купанням у річці з піщаним дном, засмаганням на чистому пляжі або ж просто насолоджуватися свіжим повітрям, співами птахів та мальовничою природою.

На базі розташовані зручні літні дерев’яні будиночки. В будиночках є велика веранда з газовою плитою, холодильник, посуд, спальні кімнати на два, три, чотири та п’ятнадцять ліжок. В будиночках є також постільна білизна.

Можливі заїзди як на 1 – 2 доби, так і на декілька тижнів.

Відпочинок на річці Дніпро, на базі «Рось» – це чудовий бюджетний варіант провести відпустку або вихідні на природі, відновити сили, отримати заряд бадьорості й гарного настрою!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Сезон: травень-вересень

Адреса: с. Хрещатик, Черкаський р-н.

Телефон: (0472) 390-231, 050 313 58 68


База відпочинку «Південна»

База відпочинку «Південна» на березі Чорного моря.

База відпочинку розташована в екологічно чистому куточку Чорного моря, на півострові Гіркий Кут, с. Хорли, в 20 км від м. Каланчак і 105 км від м. Херсон.

Б/в «Південна» є хорошим місцем для відпочинку.

Чудовий клімат, чисте повітря, тепле море. Мальовничі куточки створюють неповторний настрій для відпочинку.

Мілке і чисте море тягнеться на 50 м вглиб, що дуже зручно для купання маленьких дітей. Поєднання степових і морських повітряних мас створює сприятливі умови для оздоровлення органів дихання.

На півострові практично завжди теплий легкий бриз, що дає можливість легко перенести жаркий клімат.

База «Південна» надає проживання в одно-, чотирьохкімнатних будиночках з огородженою територією, що охороняється, на якій додатково розташована автостоянка. В будиночках є газова плита, холодильник, необхідний посуд, постільна білизна.

На території бази знаходиться літній душ.

Зручне розташування бази в двох хвилинах пішки від морського пляжу.

Для любителів активного відпочинку в селищі є кафе, бари, комп’ютерний клуб, кінозал, дискотеки, пляжні літні ресторанчики з живою музикою.

Для дітей – водні гірки, “банани”, катери, катамарани … У винних магазинах можна продегустувати вина місцевих виробників.

У центрі селища розташовані ринок, магазини, пошта, аптеки.

У нас Ви зможете не тільки чудово відпочити і отримати позитивні емоції, а й відновити свої сили та оздоровитися.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

Сезон: червень-вересень