Танковий прицільно-спостережний комплекс ПНК-4СR, ПНК-4СRМ

Призначений для виконання командиром танка спостереження, виявлення цілей, ведення прицільної стрільби з танкової гармати і спареного з нею кулемета, зенітної установки в денних і нічних умовах.

Read More
Трубки холодної пристрілки ТХП, ТХП-1

Трубки холодної пристрілки призначені для пристрілки або перевірки пристрілки стрілецької зброї і гармат різного калібру без стрільби бойовими патронами і снарядами.

Read More
Прилад для визначення дульного кута гармати (УК-125, УК-100)

Призначений для визначення дульного кута  при виробництві і дослідженнях гарматних стволів  з  внутрішнім   діаметром   відповідно 125 і 100 мм.                Застосовується  при  виготовленні  гарматних стволів і установки їх на об’єкти.

Read More
Телевізійний далекомірний модуль ТДМ-М

Призначений для забезпечення пошуку, виявлення, розпізнавання цілей в умовах денної і недостатньої освітленості та вимірювання відстаней до виявлених цілей у складі системи управління вогнем об’єкта.

Read More
Танковий тепловізійний прицільний комплекс ПТТ-2, ПТТ-2-1М

Призначений для спостереження, виявлення, розпізнавання цілей і забезпечення прицільної стрільби з місць навідника і командира із гармати і спареного з нею кулемета вдень і вночі, в тому числі в складних метеорологічних умовах.

Read More
Окуляри нічного бачення ОНБ-300

Використовуються як засіб орієнтації на місцевості, прихованого спостереження, пошуку і спостереження цілей при обмеженому баченні, а також у повній темряві з використанням інфрачервоного освітлювача.

Read More
Танкові приціли навідника 1Г46, 1Г46М «Промінь»

Призначені для спостереження, виявлення, розпізнавання цілей і забезпечення прицільної стрільби з гармати і спареного з нею кулемета, наведення на ціль керованого снаряда в денних умовах.

Read More
Танковий прицільний комплекс 1А43У «Рось»

Призначений для ведення прицільної стрільби з танкової гармати з місця і з ходу усіма типами снарядів, в тому числі керованою ракетою і спареного кулемета.

Read More